NTPS-24-WA-500
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTPS-24-WA-500
Kaihanga / Waitohu: Red Lion Controls
Whakaahuatanga hua 24VDC 0.6 AMP WA PS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTPS-24-WA-500
Tau Wae NTPS-24-WA-500 Kaihanga Red Lion Controls
Whakaahuatanga 24VDC 0.6 AMP WA PS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1575 pcs Pepa Raraunga
Raupapa N-TRON® Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito AC/DC External Adapter Input
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NTPS-24-WA-100
NTPS-24-WA-100
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 0.6A