CR30001000000420
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CR30001000000420
Kaihanga / Waitohu: Red Lion Controls
Whakaahuatanga hua HMI TOUCHSCREEN 10.4" COLOR
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 45 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 45 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CR30001000000420
Tau Wae CR30001000000420 Kaihanga Red Lion Controls
Whakaahuatanga HMI TOUCHSCREEN 10.4" COLOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 45 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10 ~ 30VDC Momo Touchscreen
Rahi - Whakaatu 10.4" Raupapa CR3000
Tae Mahi -10°C ~ 50°C Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant; NEMA 4X