7012FXE2-ST-80-HV
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7012FXE2-ST-80-HV
Kaihanga / Waitohu: Red Lion Controls
Whakaahuatanga hua NETWORK SWITCH-UNMANAGED 12 PORT
Ngā Rauemi: 7012FXE2-ST-80-HV.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 28 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 28 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7012FXE2-ST-80-HV
Tau Wae 7012FXE2-ST-80-HV Kaihanga Red Lion Controls
He Rahinga Kei te wātea 28 pcs Pepa Raraunga 7012FXE2-ST-80-HV.pdf
Momotuhi - Whakauru 43 ~ 300VDC Momo Switch - Unmanaged
Raupapa N-TRON® SFP / XFP Momo SFP, Gigabit
SFP / XFP Ports 2 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Ports 12 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Momo Hanga 100BASE-FX (Singlemode) Ports Taura 2
Momo Ripa 10/100 Ports Taura 8
Momo Hononga RJ45, ST, SFP Whirihoranga Fixed + SFP
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
7012FXE2-ST-15
7012FXE2-ST-15
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: NETWORK SWITCH-MANAGED 12 PORT
I roto i te taonga: 48 pcs
Tikiake:
RFQ
7012FXE2-ST-40
7012FXE2-ST-40
Kaihanga: Red Lion Controls
Whakaahuatanga: NETWORK SWITCH-UNMANAGED 12 PORT
I roto i te taonga: 48 pcs
Tikiake: 7012FXE2-ST-40.pdf
RFQ
7012NC
7012NC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TIME DELAY 15SEC 10A 240V
I roto i te taonga: 238 pcs
Tikiake: 7012NC.pdf
7012GB
7012GB
Whakaahuatanga: RELAY TIME DELAY
I roto i te taonga: 328 pcs
Tikiake: 7012GB.pdf
7012FXE2-ST-40-HV
7012FXE2-ST-40-HV
Kaihanga: Red Lion Controls
I roto i te taonga: 44 pcs
Tikiake: 7012FXE2-ST-40-HV.pdf
7012ND
7012ND
I roto i te taonga: 364 pcs
Tikiake: 7012ND.pdf
7012FXE2-ST-15-HV
7012FXE2-ST-15-HV
I roto i te taonga: 54 pcs
Tikiake: 7012FXE2-ST-15-HV.pdf
7012FXE2-ST-80
7012FXE2-ST-80
I roto i te taonga: 33 pcs
Tikiake: 7012FXE2-ST-80.pdf
7012NA
7012NA
I roto i te taonga: 269 pcs
Tikiake: 7012NA.pdf
7012JKX
7012JKX
I roto i te taonga: 179 pcs
Tikiake:
I roto i te taonga: 59 pcs
Tikiake: 7012FXE2-ST-15.pdf
7012JC
7012JC
I roto i te taonga: 212 pcs
Tikiake: 7012JC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel