RAY-103-7.5(100)
Hua Hua
Tau Wae: RAY-103-7.5(100)
Kaihanga / Waitohu: Raychem Cable Protection / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua COPPER BRAID NICKEL PLATED 7.5MM
Ngā Rauemi: RAY-103-7.5(100).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAY-103-7.5(100)
Tau Wae RAY-103-7.5(100) Kaihanga TE Connectivity Raychem Cable Protection
Whakaahuatanga COPPER BRAID NICKEL PLATED 7.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6644 pcs Pepa Raraunga RAY-103-7.5(100).pdf
Waea Wire - Mutu 24 Momo Tubular
Te matotoru - Te whakangungu 328.1' (100m)
Rahi Hiku - Whakauru 36 AWG Raupapa RAYBRAID®
Ētahi Ingoa D209003001 Te maha o nga kaikawe 0.295" (7.50mm) - Inner Dia
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Copper, Nickel Plated
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga RAY-103-7.5(100)
Whakaahua nui Tubular Ground Braid 0.295" (7.50mm) - Inner Dia X 328.1' (100m) 36 AWG Whakaahuatanga COPPER BRAID NICKEL PLATED 7.5MM