63MU225M5750
Hua Hua
Tau Wae: 63MU225M5750
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 20% 63VDC 2220
Ngā Rauemi: 63MU225M5750.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 63MU225M5750
Tau Wae 63MU225M5750 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 20% 63VDC 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15823 pcs Pepa Raraunga 63MU225M5750.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 2.2µF
Whakamutunga - Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ripa Tae - Raatau Rawa DC Link, DC Filtering Ko te poari 2220 (5750 Metric)
Ētahi Ingoa 63MU2.205750X
63MU2.205750X-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga 63MU225M5750
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 2.2µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 20% 63VDC 2220 I teie nei - Te rerenga 63V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
63MU223MZ12012
63MU223MZ12012
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.022UF 20% 63VDC 0805
I roto i te taonga: 54833 pcs
Tikiake: 63MU223MZ12012.pdf
RFQ
63MU225M5750X
63MU225M5750X
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP FILM 2.2UF 20% 63VDC 2220