35MU684M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35MU684M3216
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206
Ngā Rauemi: 35MU684M3216.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35MU684M3216
Tau Wae 35MU684M3216 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51965 pcs Pepa Raraunga 35MU684M3216.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 35V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 35MU684M3216X
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.68µF Nga tono DC Link, DC Filtering