16MU226M5750
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16MU226M5750
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 22UF 20% 16VDC 2220
Ngā Rauemi: 16MU226M5750.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16MU226M5750
Tau Wae 16MU226M5750 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 22UF 20% 16VDC 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12332 pcs Pepa Raraunga 16MU226M5750.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 22µF
Whakamutunga - Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ripa Tae - Raatau Rawa DC Link, DC Filtering Ko te poari 2220 (5750 Metric)
Ētahi Ingoa 16MU2205750X
16MU2205750X-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga 16MU226M5750
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 22µF ±20% Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 22UF 20% 16VDC 2220 I teie nei - Te rerenga 16V