RHS500P73BHZAZ5329
Vishay Beyschlag
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RHS500P73BHZAZ5329
Kaihanga / Waitohu: Vishay Beyschlag
Whakaahuatanga hua CAP CER 500PF
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 765 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 765 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RHS500P73BHZAZ5329
Tau Wae RHS500P73BHZAZ5329 Kaihanga Vishay Beyschlag
Whakaahuatanga CAP CER 500PF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 765 pcs Pepa Raraunga
Raupapa RHS Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Waehanga Kaihanga RHS500P73BHZAZ5329
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER 500PF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RHS45CD
RHS45CD
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: SSR 1PH HEAT SINK 45X55MM
I roto i te taonga: 2393 pcs
Tikiake: RHS45CD.pdf
RFQ
RHS45B
RHS45B
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: SSR HEATSINK 1.85 DEG C/W
I roto i te taonga: 2108 pcs
Tikiake: RHS45B.pdf
RFQ
RHS500P73BPZDL4961
RHS500P73BPZDL4961
Kaihanga: Vishay Beyschlag
Whakaahuatanga: CAP CER 500PF 8KV
I roto i te taonga: 450 pcs
Tikiake:
RHS500
RHS500
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: POT 500 OHM 25W WIREWOUND LINEAR
Tikiake: RHS500.pdf
RHS50RE
RHS50RE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: POT 50 OHM 25W WIREWOUND LINEAR
Tikiake: RHS50RE.pdf
RHS5050RFD
RHS5050RFD
Whakaahuatanga: H/S RF X1 PANEL 80X50X51MM
Tikiake: RHS5050RFD.pdf
RHS50R
RHS50R
Tikiake: RHS50R.pdf
RHS45C
RHS45C
Whakaahuatanga: SSR W/HEAT SINK 45X55MM
Tikiake: RHS45C.pdf
RHS5K0
RHS5K0
Whakaahuatanga: POT 5K OHM 25W WIREWOUND LINEAR