RGP02-15EHE3/53
Vishay Semiconductor Diodes Division
RGP02-15EHE3/53 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RGP02-15EHE3/53
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE 0.5A 1500V 300NS DO-204AL
Ngā Rauemi: RGP02-15EHE3/53.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RGP02-15EHE3/53
Tau Wae RGP02-15EHE3/53 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE 0.5A 1500V 300NS DO-204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4527 pcs Pepa Raraunga RGP02-15EHE3/53.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 500mA
Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AL (DO-41) Raupapa Automotive, AEC-Q101, Superectifier®
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari DO-204AL, DO-41, Axial
Te Mahinga Mahi - Ngaru 300ns Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga RGP02-15EHE3/53
Whakaahua nui Diode Standard 1500V (1.5kV) 500mA Through Hole DO-204AL (DO-41) Te Whirihoranga Diode 5µA @ 1500V
Whakaahuatanga DIODE 0.5A 1500V 300NS DO-204AL I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.8V @ 100mA
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 1500V (1.5kV) Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C