RF2312PCK-50 OHM
RFMDRFMD
RF2312PCK-50 OHM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RF2312PCK-50 OHM
Kaihanga / Waitohu: RFMD
Whakaahuatanga hua KIT EVAL FOR RF2312 50OHM
Ngā Rauemi: RF2312PCK-50 OHM.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 524 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 524 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RF2312PCK-50 OHM
Tau Wae RF2312PCK-50 OHM Kaihanga RFMD
Whakaahuatanga KIT EVAL FOR RF2312 50OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 524 pcs Pepa Raraunga RF2312PCK-50 OHM.pdf
Momo Amplifier Tuhinga kua Whakaratohia Board(s), Accessories
Raupapa - Ētahi Ingoa 689-1032
Rautanga 0Hz ~ 2.5GHz Mo te Whakamahia me te / Products Related RF2312 50 Ohm