QAM-RX2-433
RF SolutionsRF Solutions
QAM-RX2-433 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QAM-RX2-433
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RECEIVER REGEN AM SUPER 433MHZ
Ngā Rauemi: QAM-RX2-433.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QAM-RX2-433
Tau Wae QAM-RX2-433 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RECEIVER REGEN AM SUPER 433MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4896 pcs Pepa Raraunga QAM-RX2-433.pdf
Tuhinga o mua 5V Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa - Whakaaroaro -105dBm
Packaging Bulk Paa / Case 17-SIP Module, 8 Leads
Ētahi Ingoa QAMRX2433 Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa ASK
Rahi Mahara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga AM Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito - RF Receiver ASK AM -105dBm Through Hole Tau Raraunga (Max) -
Atanga Raraunga PCB, Through Hole I teie nei - Te fariiraa 4.5mA