PHC-M4-433
RF SolutionsRF Solutions
PHC-M4-433 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHC-M4-433
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RF ANT 433MHZ WHIP STR
Ngā Rauemi: PHC-M4-433.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHC-M4-433
Tau Wae PHC-M4-433 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RF ANT 433MHZ WHIP STR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12589 pcs Pepa Raraunga PHC-M4-433.pdf
VSWR - Whakamutunga Screw-Mount
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa PHCM4433
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 1.693" (43.00mm) Hua -
Mahinga Rawe - Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 433MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 433MHz Whip, Straight RF Antenna Screw-Mount Through Hole Nga tono -