MB450-RFS433
RF SolutionsRF Solutions
MB450-RFS433 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MB450-RFS433
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RF ANT 433MHZ WHIP STR CABLE
Ngā Rauemi: MB450-RFS433.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MB450-RFS433
Tau Wae MB450-RFS433 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RF ANT 433MHZ WHIP STR CABLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5789 pcs Pepa Raraunga MB450-RFS433.pdf
VSWR - Whakamutunga Cable (2M) - BNC
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bracket Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 19.291" (490.00mm) Hua 3dBi
Mahinga Rawe - Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 433MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 433MHz GSM Whip, Straight RF Antenna 3dBi Cable (2M) - BNC Bracket Mount Nga tono GSM