HM-TRLR-S-868
RF SolutionsRF Solutions
HM-TRLR-S-868 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM-TRLR-S-868
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Ngā Rauemi: HM-TRLR-S-868.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM-TRLR-S-868
Tau Wae HM-TRLR-S-868 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1818 pcs Pepa Raraunga HM-TRLR-S-868.pdf
Tuhinga o mua 2.4 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa - Ngā Waehere Serial UART
Whakaaroaro -139dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga LoRa™ Mana - Whakaputa 20dBm
Packaging Bulk Paa / Case 10-SMD Module
Ētahi Ingoa HM-TRLR-S-868/915
HM-TRLR-S-868/915-ND
HMTRLRS868/915
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika FSK, GFSK, OOK Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 868MHz
Raraunga Raraunga 115.2kbps Anei - Whakawhiti 35mA ~ 120mA
I teie nei - Te fariiraa 16mA Momo Antenna -