GSM900USA
RF SolutionsRF Solutions
GSM900USA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSM900USA
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Ngā Rauemi: GSM900USA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSM900USA
Tau Wae GSM900USA Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5141 pcs Pepa Raraunga GSM900USA.pdf
Tuhinga o mua 3.3 V ~ 4.2 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa - Ngā Waehere Serial UART
Whakaaroaro -108.5dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga - Mana - Whakaputa 32.5dBm
Packaging Bulk Paa / Case -
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika GMSK
Rahi Mahara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 900MHz Raraunga Raraunga 85.6kbps