FMRTFQ1-315
RF SolutionsRF Solutions
FMRTFQ1-315 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMRTFQ1-315
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua TRANSMITTER FM HYBRID 315MHZ
Ngā Rauemi: FMRTFQ1-315.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMRTFQ1-315
Tau Wae FMRTFQ1-315 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga TRANSMITTER FM HYBRID 315MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3962 pcs Pepa Raraunga FMRTFQ1-315.pdf
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 4 V Raupapa -
Mana - Whakaputa 5dBm Packaging Tray
Paa / Case Module Ētahi Ingoa FM-RTFQ1-315
FMRTFQ1315
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Whakatika me te Kawa FM
Rahi Mahara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rautanga 315MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter FM 315MHz 5dBm 9.6kbps PCB, Surface Mount Antenna Module Tau Raraunga (Max) 9.6kbps
Atanga Raraunga PCB, Through Hole Anei - Whakawhiti 7mA