BRAVO-T915
RF SolutionsRF Solutions
BRAVO-T915 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BRAVO-T915
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Ngā Rauemi: BRAVO-T915.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BRAVO-T915
Tau Wae BRAVO-T915 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3819 pcs Pepa Raraunga BRAVO-T915.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa BRAVO Ngā Waehere Serial -
Whakaaroaro -121dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga - Mana - Whakaputa 13dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika -
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 915MHz
Raraunga Raraunga 9.6kbps Anei - Whakawhiti 30mA
I teie nei - Te fariiraa 24mA Momo Antenna Not Included