118C3-315AR1
RF SolutionsRF Solutions
118C3-315AR1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 118C3-315AR1
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua TRANSMITTER AM REMOTE 315MHZ 3SW
Ngā Rauemi: 118C3-315AR1.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 990 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 990 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 118C3-315AR1
Tau Wae 118C3-315AR1 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga TRANSMITTER AM REMOTE 315MHZ 3SW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 990 pcs Pepa Raraunga 118C3-315AR1.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 16 V Raupapa 118
Whakaaroaro - Mana - Whakaputa 10mW
Ētahi Ingoa 118C3-315A Whakatika me te Kawa KEELOQ
Atanga Handheld, 3 Button Mahinga Transmitter, KeeLoq
Rautanga 315MHz Ngā āhuatanga 3 Switches
Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter, KeeLoq 315MHz KEELOQ Handheld, 3 Button Tau Raraunga (Max) -
Nga tono General Remote Control, Garage Opener, RKE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1189A 2901000
1189A 2901000
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: COAX 75 OHM RG6 18AWG
I roto i te taonga: 419 pcs
Tikiake: 1189A 2901000.pdf