RW2-243.3S/H2/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RW2-243.3S/H2/SMD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2-243.3S/H2/SMD
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Ngā Rauemi: RW2-243.3S/H2/SMD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2-243.3S/H2/SMD
Tau Wae RW2-243.3S/H2/SMD Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5976 pcs Pepa Raraunga RW2-243.3S/H2/SMD.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.95" L x 0.57" W x 0.40" H (24.2mm x 14.5mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE RW2 Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 16-SMD Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10013956
RW2243.3S/H2/SMD
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2-4805D/B
RW2-4805D/B
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 2W
I roto i te taonga: 5388 pcs
Tikiake: RW2-4805D/B.pdf
RFQ
RW2-243.3S/H2/B
RW2-243.3S/H2/B
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
I roto i te taonga: 6937 pcs
Tikiake: RW2-243.3S/H2/B.pdf
RFQ
RW2-243.3S/H2
RW2-243.3S/H2