RW2-053.3D/H3/B
RECOM PowerRECOM Power
RW2-053.3D/H3/B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2-053.3D/H3/B
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Ngā Rauemi: RW2-053.3D/H3/B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
22 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2-053.3D/H3/B
Tau Wae RW2-053.3D/H3/B Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5138 pcs Pepa Raraunga RW2-053.3D/H3/B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -3.3V
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 9V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm)
Raupapa ECONOLINE RW2 Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 16-DIP Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10013829
RW2053.3D/H3/B
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 250mA, 250mA 4.5V - 9V Input
Nama - Whakaputa (Max) 250mA, 250mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2-053.3S/H2/B
RW2-053.3S/H2/B
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
I roto i te taonga: 5960 pcs
Tikiake: RW2-053.3S/H2/B.pdf
RFQ
RW2-053.3D/SMD
RW2-053.3D/SMD
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 5443 pcs
Tikiake: RW2-053.3D/SMD.pdf
RFQ
RW2-053.3D/H3
RW2-053.3D/H3
Tikiake: RW2-053.3D/H3.pdf
RW2-053.3D/B
RW2-053.3D/B
Tikiake: RW2-053.3D/B.pdf
RW2-053.3D
RW2-053.3D