RW-483.3S/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RW-483.3S/SMD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW-483.3S/SMD
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Ngā Rauemi: RW-483.3S/SMD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW-483.3S/SMD
Tau Wae RW-483.3S/SMD Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4861 pcs Pepa Raraunga RW-483.3S/SMD.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.26" L x 0.57" W x 0.40" H (32.0mm x 14.5mm x 10.2mm)
Raupapa ECONOLINE RW-S Mana (Watts) 3W
Packaging Tube Paa / Case 24-SMD Module, 13 Leads
Ētahi Ingoa 10013995
RW483.3S/SMD
Tae Mahi -40°C ~ 80°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 73% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 650mA 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 650mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW-4812S
RW-4812S
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 3W
I roto i te taonga: 5327 pcs
Tikiake: RW-4812S.pdf
RFQ
RW-4815S/SMD
RW-4815S/SMD
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 3W
I roto i te taonga: 4538 pcs
Tikiake: RW-4815S/SMD.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 3W