RV-3.312D/P/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
RV-3.312D/P/R6.4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV-3.312D/P/R6.4
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Ngā Rauemi: RV-3.312D/P/R6.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV-3.312D/P/R6.4
Tau Wae RV-3.312D/P/R6.4 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3295 pcs Pepa Raraunga RV-3.312D/P/R6.4.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 6.4kV
Momotuhi - Input (Min) 3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Raupapa ECONOLINE RV/R Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP Module, 14 Leads
Ētahi Ingoa 19900259
RV3.312D/P/R6.4
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 85mA, 85mA 3V - 3.6V Input
Nama - Whakaputa (Max) 85mA, 85mA Nga tono ITE (Commercial), Medical