RV-053.3D/R8
RECOM PowerRECOM Power
RV-053.3D/R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV-053.3D/R8
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Ngā Rauemi: RV-053.3D/R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV-053.3D/R8
Tau Wae RV-053.3D/R8 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4195 pcs Pepa Raraunga RV-053.3D/R8.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -3.3V
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 8kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Raupapa ECONOLINE RV/R Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP Module, 14 Leads
Ētahi Ingoa 19900270
RV053.3D/R8
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 70 ~ 78% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 300mA, 300mA Nga tono ITE (Commercial), Medical