RTS-123.3/H-R
RECOM PowerRECOM Power
RTS-123.3/H-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RTS-123.3/H-R
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Ngā Rauemi: RTS-123.3/H-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RTS-123.3/H-R
Tau Wae RTS-123.3/H-R Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5685 pcs Pepa Raraunga RTS-123.3/H-R.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.37" W x 0.35" H (12.8mm x 9.3mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE RTS Mana (Watts) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10013577
RTS123.3/HR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga SCP He pai 75%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 10.8V - 13.2V Input Nama - Whakaputa (Max) 606mA