RSZ-243.3/HP
RECOM PowerRECOM Power
RSZ-243.3/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSZ-243.3/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: RSZ-243.3/HP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSZ-243.3/HP
Tau Wae RSZ-243.3/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4875 pcs Pepa Raraunga RSZ-243.3/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.37" W x 0.35" H (15.2mm x 9.3mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE RSZ Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10004260
RSZ243.3/HP
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga SCP He pai 60%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 200mA 21.6V - 26.4V Input Nama - Whakaputa (Max) 200mA