RSZ-123.3/P
RECOM PowerRECOM Power
RSZ-123.3/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSZ-123.3/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: RSZ-123.3/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSZ-123.3/P
Tau Wae RSZ-123.3/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4627 pcs Pepa Raraunga RSZ-123.3/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.37" W x 0.35" H (15.2mm x 9.3mm x 9.0mm)
Raupapa ECONOLINE RSZ Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10002551
RSZ123.3/P
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga SCP He pai 60%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 200mA 10.8V - 13.2V Input Nama - Whakaputa (Max) 200mA
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSZ-123.3/HP
RSZ-123.3/HP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
I roto i te taonga: 4836 pcs
Tikiake: RSZ-123.3/HP.pdf
RFQ
RSZ-1212/H
RSZ-1212/H
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 1W
I roto i te taonga: 4936 pcs
Tikiake: RSZ-1212/H.pdf
RFQ
RSZ-123.3/P-R
RSZ-123.3/P-R