RSS-123.3/P
RECOM PowerRECOM Power
RSS-123.3/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSS-123.3/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: RSS-123.3/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSS-123.3/P
Tau Wae RSS-123.3/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5078 pcs Pepa Raraunga RSS-123.3/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.32" W x 0.29" H (12.8mm x 8.2mm x 7.3mm)
Raupapa ECONOLINE RSS Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10004670
RSS123.3/P
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga SCP He pai 75%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 10.8V - 13.2V Input Nama - Whakaputa (Max) 303mA