RSO-483.3DZ
RECOM PowerRECOM Power
RSO-483.3DZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSO-483.3DZ
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Ngā Rauemi: RSO-483.3DZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSO-483.3DZ
Tau Wae RSO-483.3DZ Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5052 pcs Pepa Raraunga RSO-483.3DZ.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -3.3V
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Raupapa ECONOLINE RSO Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 8-SIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 10012580
RSO483.3DZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 150mA, 150mA 18V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 150mA, 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSO-483.3DZ/H2
RSO-483.3DZ/H2
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W