RSO-123.3S
RECOM PowerRECOM Power
RSO-123.3S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSO-123.3S
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: RSO-123.3S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
22 pcs
44 pcs
66 pcs
110 pcs
264 pcs
506 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSO-123.3S
Tau Wae RSO-123.3S Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7643 pcs Pepa Raraunga RSO-123.3S.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Raupapa ECONOLINE RSO Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 8-SIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 10002235
RSO-123.3S-ND
RSO123.3S
RSO1233S
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP
He pai 72% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 300mA 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSO-123.3DZ/H2
RSO-123.3DZ/H2
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
I roto i te taonga: 4254 pcs
Tikiake: RSO-123.3DZ/H2.pdf
RFQ
RSO-123.3S/H2
RSO-123.3S/H2
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 5343 pcs
Tikiake: RSO-123.3S/H2.pdf
RFQ
RSO-123.3D/H2
RSO-123.3D/H2
Tikiake: RSO-123.3D/H2.pdf
RSO-123.3DZ/H3
RSO-123.3DZ/H3
Tikiake: RSO-123.3DZ/H3.pdf
RSO-123.3SZ
RSO-123.3SZ
Tikiake: RSO-123.3SZ.pdf
RSO-123.3D/H3
RSO-123.3D/H3
Tikiake: RSO-123.3D/H3.pdf
RSO-123.3SZ/H3
RSO-123.3SZ/H3
Tikiake: RSO-123.3SZ/H3.pdf
RSO-2405D
RSO-2405D
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 1W
Tikiake: RSO-2405D.pdf
Tikiake: RSO-123.3D.pdf
RSO-123.3S/H3
RSO-123.3S/H3
Tikiake: RSO-123.3S/H3.pdf
RSO-123.3SZ/H2
RSO-123.3SZ/H2
Tikiake: RSO-123.3SZ/H2.pdf
RSO-123.3DZ
RSO-123.3DZ
Tikiake: RSO-123.3DZ.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel