RSD-3.33.3/H
RECOM PowerRECOM Power
RSD-3.33.3/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSD-3.33.3/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Ngā Rauemi: RSD-3.33.3/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSD-3.33.3/H
Tau Wae RSD-3.33.3/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4158 pcs Pepa Raraunga RSD-3.33.3/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -3.3V
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.32" W x 0.29" H (15.2mm x 8.2mm x 7.3mm)
Raupapa ECONOLINE RSD Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10012498
RSD3.33.3/H
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga SCP He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 3V - 3.6V Input Nama - Whakaputa (Max) 152mA, 152mA
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSD-3.33.3-R
RSD-3.33.3-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
I roto i te taonga: 4659 pcs
Tikiake: RSD-3.33.3-R.pdf
RFQ
RSD-3.33.3/HP
RSD-3.33.3/HP
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 5096 pcs
Tikiake: RSD-3.33.3/HP.pdf
RFQ
RSD-300B-12
RSD-300B-12
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 12V 270W
I roto i te taonga: 807 pcs
Tikiake: RSD-300B-12.pdf
RSD-3.33.3
RSD-3.33.3
Tikiake: RSD-3.33.3.pdf
RSD-3.33.3/P-R
RSD-3.33.3/P-R
Tikiake: RSD-3.33.3/P-R.pdf
RSD-3.324/HP
RSD-3.324/HP
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-24V 1W
Tikiake: RSD-3.324/HP.pdf
RSD-3.33.3/H-R
RSD-3.33.3/H-R
Tikiake: RSD-3.33.3/H-R.pdf
RSD-3.324/P
RSD-3.324/P
Tikiake: RSD-3.324/P.pdf
Tikiake: RSD-3.324/P-R.pdf
RSD-3.33.3/HP-R
RSD-3.33.3/HP-R
Tikiake: RSD-3.33.3/HP-R.pdf