RSD-243.3/HP
RECOM PowerRECOM Power
RSD-243.3/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSD-243.3/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Ngā Rauemi: RSD-243.3/HP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSD-243.3/HP
Tau Wae RSD-243.3/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5902 pcs Pepa Raraunga RSD-243.3/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -3.3V
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.32" W x 0.29" H (15.2mm x 8.2mm x 7.3mm)
Raupapa ECONOLINE RSD Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10012536
RSD243.3/HP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga SCP He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 21.6V - 26.4V Input Nama - Whakaputa (Max) 152mA, 152mA
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSD-243.3/H-R
RSD-243.3/H-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
I roto i te taonga: 5783 pcs
Tikiake: RSD-243.3/H-R.pdf
RFQ
RSD-243.3-R
RSD-243.3-R
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 4019 pcs
Tikiake: RSD-243.3-R.pdf
RFQ
RSD-243.3/HP-R
RSD-243.3/HP-R