RSD-1524/HP
RECOM PowerRECOM Power
RSD-1524/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSD-1524/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-24V 1W
Ngā Rauemi: RSD-1524/HP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSD-1524/HP
Tau Wae RSD-1524/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-24V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5284 pcs Pepa Raraunga RSD-1524/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -24V
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.32" W x 0.29" H (15.2mm x 8.2mm x 7.3mm)
Raupapa ECONOLINE RSD Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10012359
RSD1524/HP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga SCP He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 21mA, 21mA 13.5V - 16.5V Input Nama - Whakaputa (Max) 21mA, 21mA
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSD-1524/H
RSD-1524/H
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-24V 1W