RPP40-4805S/N
RECOM PowerRECOM Power
RPP40-4805S/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPP40-4805S/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 40W
Ngā Rauemi: RPP40-4805S/N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPP40-4805S/N
Tau Wae RPP40-4805S/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4221 pcs Pepa Raraunga RPP40-4805S/N.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.20" W x 0.46" H (50.8mm x 30.5mm x 11.7mm)
Raupapa POWERLINE+ RPP40 Mana (Watts) 40W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30900442
RPP404805S/N
Tae Mahi -45°C ~ 89°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 92%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 8A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 8A