RPP20-1215D/N
RECOM PowerRECOM Power
RPP20-1215D/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPP20-1215D/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Ngā Rauemi: RPP20-1215D/N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPP20-1215D/N
Tau Wae RPP20-1215D/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5408 pcs Pepa Raraunga RPP20-1215D/N.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.60" L x 1.00" W x 0.48" H (40.6mm x 25.4mm x 11.7mm)
Raupapa POWERLINE+ RPP20 Mana (Watts) 20W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30900318
RPP201215D/N
Tae Mahi -45°C ~ 99°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 90.4%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 666mA, 666mA 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 666mA, 666mA