RPMD60-4815SG
RECOM PowerRECOM Power
RPMD60-4815SG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPMD60-4815SG
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 15V 60W
Ngā Rauemi: RPMD60-4815SG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 547 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 547 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPMD60-4815SG
Tau Wae RPMD60-4815SG Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 15V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 547 pcs Pepa Raraunga RPMD60-4815SG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Rahi / Rahi 4.92" L x 0.96" W x 2.27" H (125.0mm x 24.5mm x 57.6mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 60W
Packaging - Ētahi Ingoa RPMD604815SG
Nama - Whakaputa (Max) 4A Whakaaetanga CE, LVD
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RPMD60-483.3SG
RPMD60-483.3SG
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 3.3V 60W
I roto i te taonga: 661 pcs
Tikiake: RPMD60-483.3SG.pdf
RFQ
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 704 pcs
Tikiake: RPMD60-243.3SG.pdf
RFQ
RPMD60-4815SG/N
RPMD60-4815SG/N
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 15V 60W