RPMD30-483.3SEW
RECOM PowerRECOM Power
RPMD30-483.3SEW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPMD30-483.3SEW
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 3.3V 30W
Ngā Rauemi: RPMD30-483.3SEW.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 635 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 635 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPMD30-483.3SEW
Tau Wae RPMD30-483.3SEW Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 3.3V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 635 pcs Pepa Raraunga RPMD30-483.3SEW.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Rahi / Rahi 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 30W
Packaging - Ētahi Ingoa RPMD30483.3SEW
Nama - Whakaputa (Max) 9.1A Whakaaetanga CE, LVD