RPMD30-2415SEW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPMD30-2415SEW/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPMD30-2415SEW/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 15V 30W
Ngā Rauemi: RPMD30-2415SEW/N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 638 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 638 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPMD30-2415SEW/N
Tau Wae RPMD30-2415SEW/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 638 pcs Pepa Raraunga RPMD30-2415SEW/N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Input (Min) 10V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Momo Isolated Rahi / Rahi 4.92" L x 0.96" W x 2.27" H (125.0mm x 24.5mm x 57.6mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 30W
Packaging - Ētahi Ingoa RPMD302415SEW/N
Tae Mahi - Tau o nga Hua 1
Momo Tae DIN Rail Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai -
Nama - Whakaputa (Max) 2A Whakaaetanga CE, LVD