RPMD15-2405SFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPMD15-2405SFW/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPMD15-2405SFW/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 5V 15W
Ngā Rauemi: RPMD15-2405SFW/N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 757 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 757 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPMD15-2405SFW/N
Tau Wae RPMD15-2405SFW/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 757 pcs Pepa Raraunga RPMD15-2405SFW/N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Input (Min) 9.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 15W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 30002378
RPMD152405SFW/N
Tae Mahi - Tau o nga Hua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai - Nama - Whakaputa (Max) 3A
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RPMD15-2412SFW
RPMD15-2412SFW
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 12V 15W
I roto i te taonga: 724 pcs
Tikiake: RPMD15-2412SFW.pdf
RFQ
RPM973-H11E2A
RPM973-H11E2A
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: MODULE IRDA 4MBPS FIR COMPATBL S
I roto i te taonga: 68244 pcs
Tikiake: RPM973-H11E2A.pdf
RFQ
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 5V 15W