RPM40-4815DGW
RECOM PowerRECOM Power
RPM40-4815DGW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPM40-4815DGW
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER +/-15V 40W
Ngā Rauemi: RPM40-4815DGW.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 830 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 830 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPM40-4815DGW
Tau Wae RPM40-4815DGW Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER +/-15V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 830 pcs Pepa Raraunga RPM40-4815DGW.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 -
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Rahi / Rahi 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 40W