RPM40-4805SGW
RECOM PowerRECOM Power
RPM40-4805SGW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPM40-4805SGW
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 40W
Ngā Rauemi: RPM40-4805SGW.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 892 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 892 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPM40-4805SGW
Tau Wae RPM40-4805SGW Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 892 pcs Pepa Raraunga RPM40-4805SGW.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 -
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Rahi / Rahi 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 40W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 30900245
RPM404805SGW
Tae Mahi - Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai - Nama - Whakaputa (Max) -
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RPM40-4812DG
RPM40-4812DG
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER +/-12V 40W
I roto i te taonga: 893 pcs
Tikiake: RPM40-4812DG.pdf
RFQ
RPM40-4805SG
RPM40-4805SG
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 40W