RPM40-2415SGW
RECOM PowerRECOM Power
RPM40-2415SGW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPM40-2415SGW
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 40W
Ngā Rauemi: RPM40-2415SGW.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 754 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 754 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPM40-2415SGW
Tau Wae RPM40-2415SGW Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 754 pcs Pepa Raraunga RPM40-2415SGW.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 -
Momotuhi - Input (Min) 9.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Rahi / Rahi 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 40W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 30900229
RPM402415SGW
Tae Mahi - Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai - Nama - Whakaputa (Max) -
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RPM40-2415SGW/N
RPM40-2415SGW/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 40W