RPM40-120512TG
RECOM PowerRECOM Power
RPM40-120512TG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPM40-120512TG
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W
Ngā Rauemi: RPM40-120512TG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 788 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 788 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPM40-120512TG
Tau Wae RPM40-120512TG Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 788 pcs Pepa Raraunga RPM40-120512TG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 -
Momotuhi - Input (Min) 9.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Rahi / Rahi 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 40W