RPM20-4805SFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPM20-4805SFW/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPM20-4805SFW/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 5V 20W
Ngā Rauemi: RPM20-4805SFW/N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 874 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 874 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPM20-4805SFW/N
Tau Wae RPM20-4805SFW/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 874 pcs Pepa Raraunga RPM20-4805SFW/N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 30002406
RPM204805SFW/N
He pai - Nama - Whakaputa (Max) 4A