RPM20-2412SFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPM20-2412SFW/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPM20-2412SFW/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 12V 20W
Ngā Rauemi: RPM20-2412SFW/N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPM20-2412SFW/N
Tau Wae RPM20-2412SFW/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 12V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1079 pcs Pepa Raraunga RPM20-2412SFW/N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Input (Min) 9.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 30002403
RPM202412SFW/N
He pai - Nama - Whakaputa (Max) 1.67A
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RPM20-2415DFW/N
RPM20-2415DFW/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER +/-15V 20W
I roto i te taonga: 962 pcs
Tikiake: RPM20-2415DFW/N.pdf
RFQ
RPM1P
RPM1P
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: RELAY SOCKET 4 POSITION DIN RAIL
I roto i te taonga: 3314 pcs
Tikiake: RPM1P.pdf
RFQ
RPM20-2412SFW
RPM20-2412SFW
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 12V 20W