RPM15-4815SFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPM15-4815SFW/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPM15-4815SFW/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 15V 15W
Ngā Rauemi: RPM15-4815SFW/N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 942 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 942 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPM15-4815SFW/N
Tau Wae RPM15-4815SFW/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 15V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 942 pcs Pepa Raraunga RPM15-4815SFW/N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 15W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 30002360
RPM154815SFW/N
He pai - Nama - Whakaputa (Max) 1A