RPA60-2415SFW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RPA60-2415SFW/P-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPA60-2415SFW/P-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 60W
Ngā Rauemi: RPA60-2415SFW/P-HC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPA60-2415SFW/P-HC
Tau Wae RPA60-2415SFW/P-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1419 pcs Pepa Raraunga RPA60-2415SFW/P-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.67" H (50.8mm x 25.4mm x 17.1mm) Raupapa POWERLINE RPA60-FW
Mana (Watts) 60W Packaging Tube
Paa / Case 6-DIP Module Ētahi Ingoa 30004436
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 93.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 4A