RPA20-2412SAW-HC
RECOM PowerRECOM Power
RPA20-2412SAW-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPA20-2412SAW-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 20W
Ngā Rauemi: RPA20-2412SAW-HC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPA20-2412SAW-HC
Tau Wae RPA20-2412SAW-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1981 pcs Pepa Raraunga RPA20-2412SAW-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1.6kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato 6-DIP Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm)
Raupapa POWERLINE RPA20-AW Mana (Watts) 20W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 30004360 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.67A Nga tono ITE (Commercial), Railway