RPA20-2405SAW/P
RECOM PowerRECOM Power
RPA20-2405SAW/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPA20-2405SAW/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 20W
Ngā Rauemi: RPA20-2405SAW/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPA20-2405SAW/P
Tau Wae RPA20-2405SAW/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2485 pcs Pepa Raraunga RPA20-2405SAW/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Raupapa RPA20-AW
Mana (Watts) 20W Packaging Tube
Paa / Case 6-DIP Module Ētahi Ingoa 30004377
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 4A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High Nga tono ITE (Commercial), Railway
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RPA20-2405SAW
RPA20-2405SAW
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 20W
I roto i te taonga: 2855 pcs
Tikiake: RPA20-2405SAW.pdf
RFQ
RPA20-2405SAW/P-HC
RPA20-2405SAW/P-HC
Kaihanga: RECOM Power