RP40-4815SG
RECOM PowerRECOM Power
RP40-4815SG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP40-4815SG
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 40W
Ngā Rauemi: RP40-4815SG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP40-4815SG
Tau Wae RP40-4815SG Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1086 pcs Pepa Raraunga RP40-4815SG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP40-G Mana (Watts) 40W
Packaging Tube Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 30001034
RP404815SG
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2.67A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.67A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RP40-4815SGW/N
RP40-4815SGW/N
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 40W
I roto i te taonga: 992 pcs
Tikiake: RP40-4815SGW/N.pdf
RFQ
RP40-4815SFR/P-HC
RP40-4815SFR/P-HC
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 960 pcs
Tikiake: RP40-4815SFR/P-HC.pdf
RFQ
RP40-4815SGW
RP40-4815SGW
I roto i te taonga: 1200 pcs
Tikiake: RP40-4815SGW.pdf
RP40-4824DFR/N
RP40-4824DFR/N
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-24V 40W
I roto i te taonga: 798 pcs
Tikiake: RP40-4824DFR/N.pdf
RP40-4815SG-HC
RP40-4815SG-HC
I roto i te taonga: 1168 pcs
Tikiake: RP40-4815SG-HC.pdf
RP40-4815SGW/N-HC
RP40-4815SGW/N-HC
I roto i te taonga: 946 pcs
Tikiake: RP40-4815SGW/N-HC.pdf
RP40-4815SFR/N-HC
RP40-4815SFR/N-HC
I roto i te taonga: 889 pcs
Tikiake: RP40-4815SFR/N-HC.pdf
RP40-4815SFR/P
RP40-4815SFR/P
I roto i te taonga: 831 pcs
Tikiake: RP40-4815SFR/P.pdf
RP40-4815SGW-HC
RP40-4815SGW-HC