RP40-4812DG-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-4812DG-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP40-4812DG-HC
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 40W
Ngā Rauemi: RP40-4812DG-HC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 947 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 947 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP40-4812DG-HC
Tau Wae RP40-4812DG-HC Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 947 pcs Pepa Raraunga RP40-4812DG-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Raupapa POWERLINE RP40-G Mana (Watts) 40W
Packaging Tube Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 30002056
RP404812DGHC
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.8A, 1.8A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.8A, 1.8A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High